Onderwijs en Scholing

2012-2016: HBO Toneel en Kleinkunst Academie aan de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten (diploma) 
2011-2012: Act2Act vooropleiding te Amsterdam
2008-2012: HBO Jazz/moderne dansopleiding aan de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten (diploma)

Ervaring

Toneel
2019 - Het Parfum, afstudeervoorstelling onder regie van Tabita Friis Kristensen 
2018 - Achter het huis bij Hummelinck Stuurman - onder regie van Johan Doesburg
2017 - Ibuka bij Theater Utrecht - onder regie van Eva Tijken
2016 - alles zwart afstudeervoorstelling van de Amsterdamse Toneelschool - onder regie van Marcus Azzini
2016 - Lezing Leedvermaak bij Theater Utrecht - onder regie van Thibaud Delpeut
2015 - Ibuka bij Theater Utrecht - onder regie van Eva Tijken
2015 - Hallo Zomergast Paradevoorstelling - onder regie van Hans man in’t Veldt & Klemens Patijn
2015 - Lindengracht etude Marokko - onder regie van Chris Nietvelt
2014 - De laatste vriend van Napoleon - onder regie van Ruut Weisman
2008 - Runnin' Blue door Theatergroep Rast - onder regie van Elike Roovers 

Film & TV
2019 - Alles is zoals het zou moeten zijn, regie Ruud Schuurman
2019 - Ares - Pupkin Film, Netflix, regie Giancarlo Sanchez & Michiel ten Horn 

2018 - Experimenta - Blunt Cinema, regie Annebel Essink
2018 - Ongelukje - Doogle productions, regie David Cocheret 

2017 - Een goeie jongen, afstudeerfilm HKU, regie Joël van Dooren & Gemma Barendse
2017 - Dokter Tinus aflevering 8 seizoen 6, Fiction Valley B.V., regie Ruud Schuurman
2017 - The Persistance of Memory - afstudeerfim HKU, regie Luca Izeboud 
2016 - Bloed Kruipt , afstudeerfilm NFTA, regie Laras Rienstra 
2016 - Odds aflevering 3 , producent NL FILM, regie Danyael Sugawara
2016 - Nieuwe Tijden aflevering 65, producent Endemol Shine, regie Pim Vosmaer
2016 - Jeuk aflevering Roze vloek, producent Kemna & Zonen, regie Elzelien Peters
2016 - Golden Oldies, door Studio Frame Order, regie Daan Velsink & Joost Lieuwma 
2016 - De Maatschap aflevering Ondergang, regie Michiel van Jaarsveld
2014 - Klokhuis Kantoor aflevering 134, regie Marcel de Vre

Reclame
2017 - Auping door fotograaf Eric van den Elsen 
2013 - Microsoft door fotograaf Todd Selby 

Dans
2010 - Inexterior choreografie door Gerleen Balstra
2010 - Old Skool choreografie door Randall Scott 
2010 - Euredice Regained choreografie door Cecilia Moiso 
2006 - Crush choreografie door Daniel Renner 

 

Vaardigheden & andere disciplines

Dans 
Klassiek ballet/spitzen, moderne dans, tapp dance, hiphop, house, flamenco en yoga.